تبلیغات
حرف ها و خاطرات - محبت
به حرف ها و خاطرات خوش آمدید ...
محبت

 

 

special friendship

کسی که از نفوذ کلام با خبراست ؛ به هنگام گفتگو دقت بسیار به خرج می دهد.کافی است مراقب واکنش کلامش باشد تا بداند که (( بی ثمر باز نمی گردند.))animations of flowers- red rose

 

انسان با کلامی که بر زبان می آورد پیوسته قوانینی برای خود وضع می کند. نعل اسب یا پای خرگوش که قدرتی ندارد. این کلام و اعتقاد خود انسان است که در ذهن نیمه هوشیار؛ امید و انتظار می آفریند و برایش شگون و خوش اقبالی می آورد.

 

یا (( وضعیتی خجسته )) را به سوی خود جذب می کند. هر چند تجربه نشان می دهد انسانی که از نظر معنویت پیشرفته است و واقف به قانونی والاتر؛ تحت تاثیر این قانون قرار نمی گیرد. انسان نمی تواند به گذشته باز گردد ؛ اما می تواند (( تصاویر نقش بسته )) را کنار بگذارد.

 

انتقاد مدام (( رماتیسم )) ایجاد می کند ؛ چون افکار ناشی از بدبینی و ناهماهنگی ؛ خون را مسموم می کند و این سموم در مفاصل رسوب می کنند.

حسد ؛ نفرت ؛ کدورت و وحشت ؛ رشد کاذب پدید می آورند.animations of flowers- red rose

 

اصولا هرمرضی ؛ حاصل ذهنی نا آرام است. نبخشیدن علت عمده امراض است ؛ تصلب شرایین یا انجماد کبد می آورد و بر بینایی اثر می گذارد و اگر بخواهیم این بیماری ها را بشماریم ؛ سر به جهنم می زند.

خیر خواهی انسان نیکخواه ؛ پیرامونش هاله ای عظیم از حمایت می آفریند. از این رو هر سلاحی که به سوی او نشانه می رود ؛ کارگر نخواهد افتاد.

به عبارت بهتر؛ محبت و رضامندی ؛ دشمنان درون او را نابود می کنند. از این رو برون از خویش نیز دشمنی نخواهد داشت.


این مطلب توسط پرنیان  روز دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 در ساعت 09:46 ب.ظ نوشته شد | نظرات()